سفارش تبلیغ
اخبار جدید
اخبار جدید

http://ofoghhasanabad.ParsiBlog.com
 
قالب وبلاگ
برای طراحی وبلاگ یعنی تم ها و سربرگ کافی است آدرس عکس سر برگ وبلاگ خود را از قالب وبلاگ پیدا کرده و تغییرات لازم مانند عوض کرده عکس و نوشته بصورت نستعلیق و یاسایه دار و.... اما بدون تغییر دادن اندازه و سایز عکس و مرحله بعد عکس را آپلود نموده و آدرس عکس سر برگ خود را در قسمتتغییرات در قالب وبلاگ گذاشته و آن را ذخیره نمایید .
[ سه شنبه 87/12/27 ] [ 11:55 عصر ] [ جمشیدی حسین ] [ نظرات () ]برای استفاده از انیمیشن ها راست کلیک کرده و بعد از کپی در وبلاگتان پیست نمایید


[ سه شنبه 87/12/27 ] [ 11:52 عصر ] [ جمشیدی حسین ] [ نظرات () ]

یادداشت اخیر وبلاگ کیبرد آزاد به موضوع «لینک و تبادل لینک» که یکی از جذابیت‌های وبلاگ‌نویسی است، اختصاص یافته است. «جادی» نویسنده این وبلاگ سعی کرده یا یک راهنمای ساده و مفید درباره این موضوع برای وبلاگ‌نویسان تازه‌کار بنویسد تا با استفاده از آن لینک‌ها و در نتیجه خوانندگان بیشتری داشته باشند. او نوشته:
سایت خوبی داشته باشید
اگر می‌خواهید دیگران به شما لینک بدهند، سایت خوبی داشته باشید. این اصل اول است. هیچ کس به یک سایت در حال ساخت، یک سایت ناقص، یک سایت با صفحه بندی معیوب لینک نمی‌دهد. از این مهمتر باید مطالب خوبی هم در سایت داشته باشید. نوشتن اینکه «قرار است اینجا نظراتم درباره بحران دارفور بنویسم» کسی را ترغیب نمی کند به شما لینک بدهند. اول برای مدتی وبلاگ خوبی بنویسید تا اگر کسی به شما لینک داد مطمئن باشد که خوانندگانش را به جای بدی نفرستاده است.
تجاری و تبلیغاتی نباشید و پاپ آپ باز نکنید
اگر یک سایت تجاری یا یک سایت پر از تبلیغات دارید احتمال اینکه دیگران به شما لینک بدهند کمتر است. بخصوص اگر این دیگران، نویسندگان وبلاگهای معمولی و غیر تجاری باشند. درخواست لینک برای اینجور سایت‌ها دقیقا مثل این است که شما دائما از «خارج» کاسه و بشقاب و لباس دست دوم و اثاث منزل و ... بیاورید و هر روز به «دوستان» زنگ بزنید و درخواست کنید که در مهمانی‌ها شما را دعوت کنند تا بیایید و جنس بفروشید. کار جالبی نیست.
                                                                   ادامه مطلب...

[ سه شنبه 87/12/13 ] [ 11:41 عصر ] [ جمشیدی حسین ] [ نظرات () ]

عزیزان و دوستان گرامی / خصوصا همشهریان گرامی جهت وبلاگ نویسی این جزوهرا دانلود کرده و استفاده نمایید . در صورت نیاز سی دی اموزشی آن ( کار دبیر محترم آقای ظهیری ) نیز در مغازه آماده ی ارائه می باشد .
جزوه آموزشی وبلاگ نویسی


[ یکشنبه 87/12/11 ] [ 10:51 عصر ] [ جمشیدی حسین ] [ نظرات () ]

این جزوه از سایت www.iqna.ir برداشت شده و فقط جهت راحتی کار، کمی ویرایش و اصلاحات جزیی و تنظیمات کلی داده شده است و مطمئناً تکثیر آن در مدارس با حفظ مشخصات نویسندگان آن یعنی گروه پرشین وب‌لاگ، جهت گسترش فرهنگ وب‌لاگ نویسی نه تنها مشکلی ایجاد نمی‌کند بلکه به اهداف این افراد زحمتکش و دلسوز کمک نیز خواهد نمود تا بتوانیم انشالله وب‌لاگهای انسان‌ساز و با محتوای تحویل جوانان و جامعه اسلامی خود دهیم
                                                                                 ادامه مطلب...

[ یکشنبه 87/12/11 ] [ 10:38 عصر ] [ جمشیدی حسین ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

این وبلاگ محل درج علاقه مندی ها معرفی منطقه و ارائه تجارب آموزشی و فن آوری و تصاویر منطقه جرقویه و ... می باشد . ما را از نظراتتان محروم نفرمائید .
موضوعات وب
امکانات وببازدید امروز: 69
بازدید دیروز: 249
کل بازدیدها: 275741